REEDS TOEGEWEZEN ! Ruime gezinswoning op een mooi perceel van 15 a 70 ca!
Ligging en omgeving
Deze ruime gezinswoning vinden we terug aan de Zandstraat in een gezellige residentiële groene buurt , centraal gelegen tussen Genk en Hasselt. Ideale ligging voor de natuurliefhebbers want Natuurpark “Caetsbeek” ( groen gebied tussen Genk/Diepnbeek/Schoonbeek) ligt op zeer korte afstand.Het centrum van Diepenbeek bevindt zich op 4 km. Wijkschooltje en kleine bevoorradingen liggen binnen een straal van 1,5 km. Eveneens vlotte verbinding met E313 op 6 km.
Beschrijving
Deze open bebouwing dateert van 1995, op traditionele wijze opgetrokken (binnenblok – geïsoleerde spouw – gevelsteen) in een stevige constructie met betonnen tussendekken. Pannendak gecombineerd met zinken goten en afvoeren. Buitenschrijnwerk uit houten ramen met dubbele beglazing.
PLUSPUNT: De woning is comfortabel ingedeeld en omvat 179m² aan bewoonbare oppervlakte!
Indeling: Gelijkvloers: Inkomhal met gastentoilet (11,9m²) – bureel (10,1m²) – leefruimte (39m²) – keuken (13,8m²) – achter inkom (6,6m²) – berging (6,3m²) – inpandige garage toegankelijk via kantelpoort 18,7m²)1ste verdiep: overloop (11,3m²) – badkamer (7,4m²) – 4 slaapkamers (12,7m² - 15,1m² - 16,5 m² - 27,9m²)
Inrichting: Deze woning is eigentijds ingericht en dient – mogelijk stapsgewijs – intern gerenoveerd/opgefrist te worden naar de huidige woontrends. De leefruimtes zijn Oost-Zuidelijk georiënteerd en hebben zicht op de riante achtertuin. Vloeren op gelijkvloers zijn volledig afgewerkt met tegels, op verdiep is laminaatparket voorzien. Muren en plafonds zijn over de hele lijn gepleisterd en geschilderd, schuine wanden op verdiep zijn afgewerkt met gyproc. Binnenschrijnwerk uit schilderdeuren en een houten trap geeft toegang tot verdiep. Keuken is ingericht met formica meubilair gecombineerd met een kunststof werktableau, voorzien van alle basiscomfort aan toestellen: ingebouwde koelkast, vaatwasser, dubbele gootsteen met druiprek, oven en keramische kookplaat met dampkap. (Kan nog gebruikt worden maar dient gerenoveerd te worden) Aansluitend aan de keuken is de achterinkom/berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast en de berging voorzien van inbouwkasten.Badkamer is ingericht met ligbad, douche, dubbel lavabomeubel en toilet. De woning is praktisch voorzien van een inpandige garage. Het ketelhuis bestaat uit een aardgasketel (merk Bosch – 2015) in combinatie met radiatoren (+ thermostatische kranen).Op gelijkvloers is er een airco-unit aanwezig in de leefruimte. Er zijn eveneens 2 regenwaterputten aangelegd.
Gestelheid huis
De woning geniet een stevige constructie maar dient intern opgefrist en op termijn aangepast te worden naar de huidige woontrends. Keuken en badkamer zijn gedemodeerd.
Gestelheid perceel
Zeer mooi grondperceel van 15 a 70 ca, met een straatbreedte van circa 20m. Het perceel is volledig omheind met hagen, waardoor men optimale privacy geniet. Oprit en bestrating uit kasseien, terras aan achterzijde woning uit tegels. Sobere, mooi verzorgde tuininrichting, hoofdzakelijk uit gazon. Aan achterzijde van het perceel is er een tuinberging voorzien.
Ons advies inzake dit aanbod
!! VOOR MEER INFO KLIK OP LINK "BELANGRIJKE INFORMATIE" !!
ONS ADVIES
Dit aanbod is een perfecte woning voor een gezin, die centraal wonen op een ruim grondperceel vooropstelt.
Even de PLUSPUNTEN voor u op rij:
-bewoonbare oppervlakte van 179m²
-4 slaapkamers (waarvan 1 ingericht als dressing)
-extra bureelruimte gelijkvloers
-comfortabele indeling + mooie uitbreidingsmogelijkheden
-grondperceel van 15a70ca
-centrale, doch rustige ligging.
TOPAANBOD VOOR PERSONEN WELKE DEZE WONING, MITS INTERNE VERBETERINGEN, WILLEN UPGRATEN NAAR EEN “VILLA OP EEN RIANT GRONDPERCEEL “Ben je geïnteresseerd in dit aanbod ? Neem dan snel contact op het nr 089-852435 en boek je rondleiding. De koper ontvangt totaalbegeleiding tot aan de notarisakte.
Adres
Geografische ligging
Zandstraat 93
3590 Diepenbeek